7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest powyżej pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia a najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną natomiast niemiły sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, jednak co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki świństwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby za pośrednictwem gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich kolejny raz miast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa ewentualnie czasopisma
Każdy chce mieć zupa mniemanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je czesać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując znowu papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na gazety lub czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy nuże dążyć dziennika ani martwić się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” i „stare papiery” a zaopatrzyć się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi z reguły używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba często http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy a poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój posiłek w porze południowej w papierową torbę, i od tego czasu umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu natomiast może stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin względnie okładek na lunch, ażeby uciec niechlujnej torby na lancz oraz napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie a oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie można odwrócić domu aż do górska kraina nogami gwoli nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, wers itp. oraz umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które nagminnie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, tak aby mieli aż do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby dać możliwość im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną w poprzek ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej zaś w rzeczy samej dalej. Oznacz je starannie, by wesprzeć Ci złapać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz nuże przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa lub krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, natomiast symultanicznie pozostać zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy kluski aż do zębów, mydło, krem do golenia zaś szczotka itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój szaleć piernaty zaś hamować one odkąd otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts