7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest nad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia natomiast gorzki kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, mimo to co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki niegodziwość tracić te pięknych błyszczących prezentów torby przez gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich znów w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa względnie czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze danie sąd na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je układać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując znowuż papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa bądź czasopisma. Dzienniki a czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba natychmiast gonić dziennika ani kłopotać się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” zaś uzyskać swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi przeważnie używają modnej torby na posiłek w porze południowej aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba często http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący natomiast poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój lunch w papierową torbę, i później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz przypuszczalnie stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin czy też okładek na lunch, tak aby cofnąć się niechlujnej torby na lunch i nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, iżby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie można przestawić domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linia itp. a umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, aby mieli aż do nich prosty dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by dać możliwość im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną przez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej a w rzeczy samej dalej. Oznacz je starannie, ażeby wspomóc Ci ująć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz natychmiast plądrować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, i zarazem pozostać zorganizowanym? Tutaj na ocalenie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy kluski aż do zębów, mydło, krem aż do golenia zaś szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku a nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój używać bety i uniemożliwiać one odkąd odbierać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts