9 najczęstszych błędów w ciągu konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego spośród Linn Majik DSM być może stanowić niezmiernie ekscytująca. Jest rzeczywiście wiele sposobów, tak aby zapewnić, że ukształtowanie będzie bezbłędna natomiast zrobi czucie na wszystkich, których zaprosisz na kolejny koniec dnia filmowy. Podczas podczas gdy dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, swobodnie jest i popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, iżby chwytać się z dala od, jak ustawisz architektura kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, żeby przejść całokształt a nabywać najdroższe kable głośnikowe w celu systemu kina domowego, by dać możliwość wysokiej jakości audio przestrzenny. Jednak nie jest owo również adekwatny pomysł, by poużywać sobie resztek kabli aż do konfiguracji, podczas gdy również. Wybierz odpowiednie kable w celu swoich głośników, ażeby odskoczyć problemów spośród dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie kupowanie najprzód głośników

Nawet jeśli amplituner wygląda w rzeczy samej atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go poprzednio głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci trzymać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz mieć niesamowitych komponentów na odwrót po to, żeby mieć niewypały w środku głośniki.

#3: Nie wymioty uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy tajny współpracownik HDMI jest w porządku” nie ma już zastosowania dzisiaj. Musisz przebrać HDMI o wysokiej prędkości, aby zapewnić, iż jest harmonijny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, w zasadzie gdyby planujesz poprowadzić kable do wewnątrz ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, jaki wpływa na postać dźwięku. Nie zapomnij wciąć pod uwagę akustyki pomieszczenia w ciągu ustawiania, bowiem zmieni niewiasta forma dźwięku w symptomatyczny sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, iż figa nie blokuje głośników, bowiem wpłynie to drastycznie na postać dźwięku. Bez względu na to, jak niesamowite głośniki mogą być, to nie będzie brzmiało dobrze, podczas gdy cel jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie przypuszczalnie http://www.konopski.com.pl/ z wyprzedzeniem podważyć Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, że sympatycznie unosi się aż do góry sprzętu, z tej przyczyny ustaw wzmacniacz a amplituner w miejscu, dokąd jest dostateczny transfer powietrza, tak aby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano do góry przegrzanie owo poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, iżby upewnić się, że nul się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy numer ekranu

Wielkość ekranu będzie wykonywać różnicę podczas oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, lecz ciasny ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, żeby zapewnić, iż stan oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, podczas gdy dobry jest twój system kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij to w fazie budżetowania zaś czy też gotów wyłożyć pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, żeby zapewnić, że system będzie aktualny.

Skonfigurować system kina domowego z opieki tak, że ty, twoja rodzina, i twoi przyjaciele będą napełniać się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Posts