Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy list elektroniczny ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od chwili Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz prócz tego wyprawić je otwarcie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, wszak śledzony aż do Ciebie, wskutek tego dostaniesz pożyczka gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną zaś jak dużo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dopuszczenie aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, co do jednego spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 aż do 5), oraz wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz puder także informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak z tej przyczyny możesz wyekspediować do nich list elektroniczny i wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy także dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście wobec tego możesz wyekspediować do nich poczta elektroniczna natomiast zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest agenda „Zaproszenia” tudzież kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny egzystować osoby, spośród którymi miałeś natychmiast wcześniej kontakt. Możesz i kupić opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej a długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie istnieć ważnym źródłem informacji gwoli networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, skutkiem tego zawsze masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę hulać banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój hiperłącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, pod spodem warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy minimalny zakres wypłaty, który możesz wyselekcjonować to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna liczba wypłaty będą rolowane aż do momentu, gdy Twoje saldo spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę odmienić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska a adresy list elektroniczny osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je jawnie do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, wskutek tego masz debet w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeśliby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, podczas gdy saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts