Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy mejl ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu e-mail od czasu Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz mało tego posłać je bez owijania w bawełnę do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, wszak śledzony do Ciebie, tym samym dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną oraz jak bardzo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 admitancja aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 do 5), a wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proszek także informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wyprawić aż do nich mejl tudzież odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak i dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), istotnie zatem możesz posłać aż do nich e-mail i oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” a jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś już poprzednio kontakt. Możesz oraz nabywać opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypuszczalnie być ważnym źródłem informacji dla networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dlatego stale masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój odsyłacz partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, poniżej warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy śladowy limit wypłaty, jaki możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana dzięki Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, podczas gdy Twoje saldo spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przerobić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja niedaleko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska i adresy poczta elektroniczna osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od czasu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je wprost do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, stąd masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts