Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, tak aby zobaczyć, gdzie są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz także przeżuwać http://www.foit.pl głowy w piasek zaś sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, azaliż owszem zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, azali jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie wcześniejszy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki tudzież Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” lub „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, bądź jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą obserwować Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój pląsy na TikTok – żartując, pomimo tego wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą pogrzebać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz więc strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, iżby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o bez liku w ciągu drogie, ażeby naklejać plakat dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista wcale nie zapytał dzwoniącego, w kto postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane genealogia skierowania, bowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany za pomocą telefon, toż potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się bardziej komfortowe, płeć piękna otwiera się, iż w samej rzeczy to był przyjaciel, kto skierował ją w gruncie rzeczy niewiasta googled ciebie, poszedł aż do witryny, zaś następnie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, dlatego że są one nadmiernie zajęci czy też nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy staż eksplorować dni w dalszym ciągu natomiast aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, więc powinno się systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy pacjent ma z praktyką jest brane zanadto lekko w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby egzystować postrzegane jak najlepsze, atoli nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny chory sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, żeby scalić się spośród tobą, pomimo tego potem zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drzewo telefoniczne lub gnuśny recepcjonista, który nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój całokształt tudzież ja robimy mystery shopping odkąd ponad 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna prawdopodobnie wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I tylko dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane tudzież odpowiedzialność musi istnieć w miejscu, w takim razie każdy aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts