Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy zaś zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także skrywać http://www.foit.pl głowy w piach oraz działać tego, co furt robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azaliż owszem zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, azali jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż i Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azali jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl patrzeć Twój tany na TikTok – żartując, aliści wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przejrzeć Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w takim razie strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą istnieć potencjalni pacjenci, tak aby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o krocie w ciągu drogie, by robić reklamę dziś natomiast nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w kto modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zarzewie skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, kiedy zapytany za pomocą telefon, wszak potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się w wyższym stopniu komfortowe, ona otwiera się, że owszem to był przyjaciel, kto skierował ją ano płeć piękna googled ciebie, poszedł aż do witryny, i odtąd IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, gdyż są one za bardzo zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, więc po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki śledzić dni potem i aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w następstwie tego trzeba systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma spośród praktyką jest brane za bardzo lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym wypadku nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, żeby istnieć postrzegane jak najlepsze, jednak nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, iżby zgrupować się z tobą, jednakowoż dalej zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę względnie irytujące ksylem telefoniczne lub zobojętniały recepcjonista, kto nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój agregat oraz ja robimy mystery shopping od ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka prawdopodobnie wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I nic bardziej błędnego dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane i obciążenia musi istnieć w miejscu, zatem everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts