Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują nie inaczej łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl od tego czasu zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mnóstwo pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, więc twój załoga wystarczająco mnóstwo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga może być zrobić, iżby przekształcić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, tak aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest milszy sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie nad konkurencję, więc działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, by poczuli się komfortowo natomiast ruszyli do przodu.

Na przykład, o ile chcą matka makeover, wszak wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, podczas podczas gdy oni odzyskać, znaleźć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają spośród powodu strachu, tedy rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, jak wybitnie się cieszy, jako że uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany powierzchowność i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są w tej chwili uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je pobudzać jest zajść do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a w następnej kolejności poprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby znowuż przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone nadal miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, względnie można ćwiczyć pracowników, iżby przekazać co niemiara więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts