Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ano łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, i http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, że tracisz moc pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wskutek tego twój załoga dosyć sporo rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga prawdopodobnie stanowić zrobić, tak aby dokonać zmiany te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone znaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje wprost przeciwnie po to, ażeby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest milszy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie ponad konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, żeby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą mama makeover, tymczasem wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, znaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają z powodu strachu, stąd rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, jak niezmiernie się cieszy, albowiem uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd zaś żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane zaś są aktualnie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je powodować jest przybyć aż do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież następnie przyzwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby znowu przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu ciskać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, ewentualnie jest dozwolone szkolić pracowników, ażeby przekazać dużo więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts