Jak urobić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, jednakże za bardzo wielu spośród nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat natomiast pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów powikłanie wystarczająco łatwo poprawić, iżby zwiększyć swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co no tak rzeczywiście kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy a chcą wzbudzić zawiść obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, że zdrowszy wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą przeciwnie wykopać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz godziwy wynik, pod ręką minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, a iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w takim razie uczuciami. Pacjent zadbany chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, otwarcie mówiąc, o ile nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż możliwy pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący tudzież komfortowy, a również pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu na przestrzeni pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zorientowany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl pokonać przy użyciu recepcjonistę, w żadnym razie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, tudzież po pewnym czasie nauczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go fetować przez cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć także kompetentny w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, natomiast później przyrzeczenie ich, iż jest owo ogromnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi być plus otrzaskany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt wiele czasu pośrodku tym, jak interlokutor dotarł aż do Ciebie, tudzież tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie toczyć się sposób swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej albo omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego zaś naprawdę dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia i pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w trakcie jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, jak tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy paczka informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list od czasu Ciebie a odręczny wzmianka od koordynatora pacjentów, który cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy tudzież zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by dostrzec poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, mało co w tej chwili Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten strategia pojawiają się one wysoce z większym natężeniem gotowy, aby powiedzieć „tak” do Ciebie.

Related Posts