Jak zwerbować potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, przecież zanadto wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat tudzież pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów szkopuł dość bez trudności poprawić, żeby powiększyć swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w gruncie rzeczy tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić wrogość tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, iż wyższy aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz znaleźć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz zgodny wynik, niedaleko minimalnym bólu zaś dyskomforcie, oraz iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w związku z tym uczuciami. Pacjent zadbany chce się czuć wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim jako na osobie natomiast że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością zaś szacunkiem i, bezpośrednio mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny pacjent poczuje się dobrze, aktualny zaś komfortowy, natomiast także uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zorientowany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl przebyć za sprawą recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, natomiast odtąd wyszkolić się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go hulać za pomocą cały czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być również ocykany w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, i następny rękojmia ich, że jest owo niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć dodatkowo kompetentny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnogość czasu między tym, kiedy dyskutant dotarł aż do Ciebie, oraz tym podczas gdy przypuszczalnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się strategia swoich konkurentów, którzy mogą umieścić harmonogram rozmówcy lepiej względnie omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego oraz no tak dalej.

Wypełnij ów Chronos opóźnienia a pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w czasie jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo poważny plik informacyjny w celu pacjentów, kto zawiera list od Ciebie zaś odręczny wzmianka od czasu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia a zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i świadectwo z pracy od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, żeby dojrzeć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, prawie że w tej chwili Cię poznał a pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów metoda pojawiają się one w dużej mierze z większym natężeniem gotowy, by rzec „tak” aż do Ciebie.

Related Posts