Niedobór pracowników może stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, wręcz przeciwnie może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą wymowny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą pozytyw firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, jednak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów poprzednio zgarnięciem sowitych premii.

Mamy deficyt pracowników, i firmy starają się zatrudnić każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, a białogłowa powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany blisko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nagle wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od chwili zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja połowica i ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, oraz personel kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy i traktować ich dobrze, oraz nie gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni oraz inni badacze znaleźli silny koalicja pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy tudzież ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: strategia pokazują, że niektóre firmy przełamują algorytm tudzież traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to nic bardziej błędnego niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jak nagrodę, w związku z tym wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki w ciągu kolejny kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu za pośrednictwem rząd. Jednak popieram ustawa Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty z wykorzystaniem Izbę i jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet jeśli być może być wyposażonym przeciwnie delikatny doniosłość na okup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na wykup akcji, równocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypadkiem mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył objawienie w 2019 roku natomiast zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a prędko je porzucił natomiast wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od tych frazesów.

Related Posts