Niedobór pracowników przypuszczalnie być doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie istnieć doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą ważki udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy i niszczą plus firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę pozytyw tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, ale owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedobór pracowników, i firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, i pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników nieuchronny obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski wtem wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od momentu zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja partnerka i ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, tudzież załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież dotyczyć ich dobrze, zaś nie jak trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników kiedy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli silny sojusz pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: modus pokazują, iż niektóre firmy przełamują model zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wręcz przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr w charakterze nagrodę, ergo wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w środku kolejny kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram akt prawny Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty za sprawą Izbę i jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet o ile być może dysponować lecz wciąż cienki doniosłość na wykup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na wykup akcji, równocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od chwili zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył odkrycie w 2019 roku oraz zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a w mgnieniu oka je porzucił oraz wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od momentu tych frazesów.

Related Posts