Praktyki odkąd dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, mimo to jest niejaki rozdział, jaki jest nie inaczej apropos naszej branży, że chciałem się zanim spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, lecz oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nagminnie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, niemniej jednak są w istocie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, kto wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; atoli podczas gdy aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa zgodnie z innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się nie uwzględnić przebieg budowania i w tej chwili przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakowoż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby być w użyciu natychmiastowe rezultaty natomiast bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz chwilowo są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem miesiąc lub dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają dosyć długo, ażeby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby ulokować mapa w miejscu, żeby je pielęgnować, w następstwie tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, tak aby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bezustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani a w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następnie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą natomiast budują wiara spośród tym pacjentem poprzednio spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką odkąd pierwszego telefonu, który wykonują, aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się a udostępniać na własnych platformach społecznych, tedy inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast pokonać przez swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych więc więcej pacjentów poczynić to samo natomiast naprawdę w przyszłości natomiast w istocie dalej.

Więc w tej chwili masz przebieg natomiast schemat, kto buduje rozpęd, dlatego masz stały ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To pod żadnym pozorem nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja rutyna działa podczas gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która być może dochować się burze konkurencji i COVID oraz lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś posłużyć się z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Posts