Praktyki odkąd dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, przecież jest niejaki rozdział, który jest no apropos naszej branży, że chciałem się przed z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, natomiast oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nierzadko wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, przecież są w istocie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, który wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; niemniej kiedy obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się odrzucić bieg budowania natomiast obecnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, niemniej jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, jako że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, toteż próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, natomiast obecnie są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, tedy skaczą spośród tego aż do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale wcale nie pozostają dość długo, tak aby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby ulokować mapa w miejscu, żeby je pielęgnować, w takim razie dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, iżby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bezustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani natomiast najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą natomiast budują ufność z tym pacjentem poprzednio spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, jaki wykonują, żeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się i użyczać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast przejść z wykorzystaniem swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych dlatego więcej pacjentów poczynić to samo zaś w gruncie rzeczy potem a no dalej.

Więc chwilowo masz przebieg a schemat, jaki buduje rozpęd, tym samym masz niezmienny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze niż teraz, ażeby Twoja wprawa działa kiedy porządnie naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przeżyć burze konkurencji a COVID natomiast lada co innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś posłużyć się spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy oraz kłopotów.

Related Posts