Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

W 2020 roku zupełny glob został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wjazd aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz być wyposażonym problemy spośród importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy pomóc Ci w imporcie produktów z Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz cofnąć się niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów od chińskich dostawców, takich gdy Made in China a Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wysłać do nas e-mail z opisem przedmiotów, które chcesz pospołu spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przesiać z różnych dostawców.
Możemy pomóc Ci ukończyć http://www.doroz.eu dzięki skończony proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł omówić szczerze z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia natomiast naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwa razy sprawdzić materiał, wielkość a kolor produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w środku pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten badania możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu kawa na ławę na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał zadowolenie ducha.
Po tym, gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy pomóc Ci wyprawić płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór powinno się aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy i utrzymywać się kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się ambarasować o wysyłkę oraz dostawę, dlatego że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest również zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wyszukać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou tudzież tuż przy innych dostawców w Chinach.

Możemy odciążyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC lub usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy wesprzeć w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy zorganizować gwoli Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe oraz usługi

Możesz zliczać na Morefar Global i początek produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy całokształt ekspertów, iżby poprowadzić Cię za pomocą everyman następstwo procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, tak aby podwyższyć swój biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts