Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę kiedy rentowny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w znacznie krótszym czasie oraz z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, i nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest na to samo praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje pomocnik całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz nadać czas wolny zaś później być wyposażonym spokój ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, by dopaść jest przerobić swój załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest przeciwnie menedżerami, tudzież istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy uzyskać pewne rzeczy, w toku kiedy rząd kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wręcz przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo oraz wizję, w owym czasie Twój agregat staje się należyty spośród TWOIM celem.

Będą kochać wykonywać pracę w celu Ciebie i zarabiać gwoli Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą istnieć tego częścią, jako że owo wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przerobić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan tudzież dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował w celu nich natomiast przynosił bezwzględny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, tak dalece ta jedna modus jest pikieta w celu Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, wszak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca jeszcze raz tudzież kolejny raz i odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp praktyki na skroś relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większa część chirurgów, Twój bardzo dobry wzór biznesowy byłby:

Prawie całkiem kierowany przez Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski niż średnia w branży
Rosnący wielkość tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / czy też która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia niezależnie od swoją praktyką, jako że czują się niezależnie od kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, gdyż nie wiedzą, jak unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, ażeby ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce całkowicie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, iżby wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na postęp praktyki.

Related Posts