Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę gdy opłacalny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w wysoce krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, zaś nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest tylko praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje pomagier całej odpowiedzialności w środku produkowanie przychodów. Możesz wciąć czas wolny tudzież dalej posiadać błogostan ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, iżby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby ogarnąć jest przeistoczyć swój załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest lecz menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dochrapać się pewne rzeczy, w ciągu gdy przywództwo kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza tudzież wizję, wówczas Twój zespół staje się odpowiedni spośród TWOIM celem.

Będą czuć sympatię wykonywać pracę gwoli Ciebie zaś osiągać w celu Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, dokąd zmierzasz a chcą być tego częścią, albowiem owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa zaś odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by trzymać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował w celu nich natomiast przynosił nieugięty rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, ponieważ uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna podejście jest warta w celu Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, wszak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca po raz drugi oraz powtórnie oraz odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy zaawansowanie staż na skroś relacje, a nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój doskonały model biznesowy byłby:

Prawie gruntownie prowadzony przez Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący format oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który często towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / ewentualnie która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna faktyczność wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia niezależnie od swoją praktyką, albowiem czują się abstrahując od kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, dlatego że nie wiedzą, jak rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, iżby ich rutyna pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, aby doprowadzić do realizacji swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na awans praktyki.

Related Posts